banner isbank

Haberler

Haberler

İzmir İl Satranç Hakem Gelişim Kursu ve Sınavı Yapıldı

   İzmir İl Satranç Hakem Gelişim Kursu ve Sınavı yapıldı. 11-15 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak verilen eğitimi müteakip, sınav 16 Nisan 2021 tarihinde Halkapınar Spor Tesislerinde pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi.

   Kursa ve sınava İzmir'den 20 Aday ve İl Hakemi katıldı. Kurs, bölge hakemlerimizden (IA)  Selçuk BÜYÜKVURAL tarafından verildi. Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.
hakem gelsm_snav

Başsağlığı

indirDeğerli  antrenörlemizden ve eski İzmir İl Temsilcisi Gökhan NARMAN'ın babası  İsmail NARMAN 11 Nisan 2021  Pazar günü vefat etmiştir. 
Merhumun cenazesi bugün  11 Nisan 2021 günü  Balıkesir İli ,Gönen İlçesi Sarıköy mahallesinde ikindi namazına müteakip  toprağa verilecektir. 
Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve  ailesine  başsağlığı dileriz.

Taziye için: (Gökhan NARMAN  Tel:0532 224 04 05)

ADAY HAKEM KURSU VE SINAVI TAMAMLANDI

10
İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü (GSİM) koordinesinde İzmir Satranç İl Temsilciliği tarafından "Satranç Aday Hakem Kursu" ve sınavı 4-10 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlendi. Sınav, online olarak yapılan kurstan sonra 10 Nisan 2021 tarihinde Halkapınar Spor Tesislerinde pandemi kurallarına uyun olarak yapıldı. Sınava İzmir'den 20 kursiyer katıldı. İzmir İl Temsilciliği olarak katılan tüm kursiyerlere başarılar diliyoruz.
30 aday_hakem_sinavi

İZMİR OKUL SPORLARI ONLİNE SATRANÇ İL SEÇMELERİ

hamle
İzmir Okul Sporları Online Satranç İl Seçmeleri 5 Nisan 2021 günü  sporcular, sporcu aileleri, hakemler ve antrenörlerin katılımı ile Teknik Toplantı yapılarak başladı. Teknik Toplantı sonrasında deneme  turnuvası yapıldı. Turnuva  6 - 7 - 8 Nisan 2021 tarihlerinde 3 gün boyunca devam etti.  Turnuvaya 202 kız sporcu,780 erkek sporcu olmak toplam 982 sporcu kayıt yaptırdı. Chess.com kulüplerine 160 kız, 644 erkek sporcu olmak üzere toplam 804 sporcu katıldı.okul sporlari_21

İzmir Okulsporları Online Satranç Turnuvası Teknik Toplantısı Yapıldı

sah vezr1
2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Online Satranç Turnuvası İl Seçmeleri öncesi İzmir İl Satranç Temsilciliği ve görevli hakemler ile turnuvaya katılmak isteyen öğrenciler ile online buluştu.
Öğrenciler ve velilere online satranç turnuvası hakkında bilgi verildikten sonra katılımcıların sorularına cevaplar verildi. Yüksek miktarda katılım sağlanan bilgilendirme toplantısına başta satranç dünyasına yeni adım atan yarışmacılarımız ile daha ileri yaştaki sporcularımız büyük ilgi gösterdi. İzmir Satranç İl Temsilciliği olarak; 6 -7- 8 Nisan tarihlerindeki turnuvalara katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.
toplant

Alt Kategoriler