banner isbank

Life Point Ataşehir Satranç Turnuvası Hakem Talep Formu

gaziemir-talep-formu 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde, düzenlenecek olan Life Point Ataşehir Satranç Turnuvası ve Şenliğinde görev talep eden hakemlerimiz 20 Şubat 2019 saat 12.00'ye kadar aşağıdaki talep formunu doldurmaları gerekmektedir.

Görev talep Formu

2019 Takım İl Yarışmaları Duyurusu

il-takim-duyuru Değerli Kulüp Temsilcilerimiz;
Bilindiği üzere devam eden sezonda faaliyet gösterecek bütün kulüplerimizin sezon vize, tescil işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Sezon vize, tescil bedelleri; TSF Harç ve Bedeller Tablosunda her lig için ayrı ayrı yer almaktadır. Vize tescil bedelini yatıran bir kulüp sezon içerisinde katılma hakkı bulunan bütün faaliyetlere katılabilir.

Örneğin;
Sezon vizesini yaptırmış bir kulüp, hem Kulüpler Şampiyonası İl-Yöre Yarışmalarına hem de Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları İl Yarışmalarına katılabilmektedirler.

Kulüplerimizin vize, tescil bedellerinin yatırılması ve takibi konusunda bu sezon farklı bir uygulamaya geçilecektir. Kulüplerimiz tıpkı sporcularımız gibi ( lisans.tsf.org.tr ) Lisans Bilgi Sistemimizden kendi kulübünü seçip kredi kartı ile on-line ödeme gerçekleştirebileceklerdir.

Vize bedelini on-line ödeyen kulüplerimiz sistemde vizeli görünecek ve Çevrimiçi Ana Liste Bildirimini yapabileceklerdir.

Kulüp vize, tescil bedelini ödemeyen kulüplerimiz sistemde vizesiz görüneceğinden Çevrimiçi Ana Liste Bildirimi girişi yapamayacaklardır.

 On-line Kulüp Vize Sistemi aktif olana kadar Banka yolu ile vize bedelini yatırmış kulüplerimiz var ise dekontu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine ulaştırması halinde Kulüp Vizesi, Lisans Sorumlumuz tarafından güncellenecektir.

Kulüplerimizin vize, tescil işlemlerini açılacak olan on-line sistem üzerinden, 26.02.2018 (saat 17:00) Kulüplerin başvurularının GHS İl Müdürlüklerine yapılması (son tarih-saat), işlemine kadar yaptırmaları gerekmektedir.

Sezon vizesini yaptırmış Kulüplerimiz, Kulüpler Şampiyonası İl-Yöre Yarışmalarına katılacak ise ayrıca herhangi bir katılım bedeli ödemeyeceklerdir.

Fakat,
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları İl Yarışmalarına katılım sağlayacak kulüplerimiz, vize bedelinden hariç ayrıca yönergemizin 7.2 maddesinde yer alan katkı payını, İş Bankası İBAN: TR12 0006 4000 0014 2006 2992 43 numaralı turnuva hesabına takım ve yarışma adı açıklaması ile yatırmalıdır. Bu katkı payı kulübün katılım sağlayacağı kategoriden bağımsız olarak her kulüp için bir kez yatırılmalıdır. Kulüp vizesini yaptırmış ve katkı payını yatırmış olan bir kulüp dilediği sayıda kategoriye katılım sağlayabilir.

Bahsi geçen faaliyetlerimiz ve liglerimiz hakkında bütün süreçleri (duyuru, bilgilendirme vs.) yarışma sayfalarından takip edebilir bilgi almak için ise yarışma sayfalarında iletişim bilgileri yer alan Federasyon Sorumluları ile iletişime geçebilirsiniz.

http://tky.tsf.org.tr/
http://kulupler.tsf.org.tr/
http://ikincilig.tsf.org.tr/
http://birincilig.tsf.org.tr/
http://superlig.tsf.org.tr/

Satrançta Kupa Coşkusu Tamamlandı

TURKIYE-KPS-FNAL 2019 Türkiye Kupası sona erdi. 11 tur süren zorlu maraton sonunda 2019 Türkiye Kupası'nda birinci IM Cem Kaan GÖKERKAN, ikinci IM Ege KÖKSAL, üçüncü ise IM Ufuk Sezen ARAT oldu.

IM Ufuk Sezen ARAT, IM Mert YILMAZYERLİ ve Doruk KARAOĞLAN'ın puanlarıyla Türkiye Kupası iller sıralamasında ilimiz ikinci oldu. 
 Tüm sporcularımızı, antrenörlerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.        Turnuva Sayfası

Türkiye’nin Şampiyonları Belli Oldu

xah 8012 Satrançta Türkiye'nin şampiyonları belli oldu. 

Şampiyonayı birinci olarak tamamlayan sporcularımız
Arda ÇAMLAR (10 Yaş Genel), (CM) Bora ÇİLEK (15 Yaş Genel) 
Şampiyonayı ikinci olarak tamamlayan sporcularımız
Ela BURSALI (10 Yaş Kızlar), (WCM) Gülcan Sena KAYIŞ (12 Yaş Kızlar), Ege DANACI (14 Yaş Genel), Doruk KARAOĞLAN (15 Yaş Genel) 
Şampiyonayı üçüncü olarak tamamlayan sporcularımız
Zeynep ACAR (9 Yaş Kızlar), Yankı TAŞPINAR (12 Yaş Genel), Hatice Aslı MUŞTU (12 Yaş Kızlar), (WCM) Defne SADE (16 Yaş Kızlar) 

 Tüm sporcularımızı, ailelerini ve antrenörlerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Milli Takım Havuz Listesi Küçükler Yıldızlar
Türkiye Küçükler Şampiyonası Turnuva Sayfası 
Türkiye Yıldızlar Şampiyonası Turnuva Sayfası
Fotoğraflar

Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar'da Kayıtlar Uzatıldı

2019 kayit-uzatildi Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonaları kayıtları 17 Ocak Perşembe günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır.

Satranç ailemizin bilgilerine sunarız.
Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası
Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası
Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası

Hakem Görev Talep Formu

hakem-talepİl Hakem Kurulunca yapılacak görevlendirmelerle ilgili web sayfamızda görev istek formu açılacaktır. Görev isteyen hakemler arasından İHK'ca yapılacak değerlendirmeye müteakip görevlendirme yapılacaktır.

Yıldızlar İzmir (13-18 Yaş) Satranç İl Birinciliği Tamamlandı

satranc6- satranc7-Karabağlar Belediyesi ve Satranç Federasyonu İzmir İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen "İzmir Yıldızlar Satranç İl Birinciliği" sona erdi. Turnuvada dereceye girenlere ödüllerini Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, meclis üyeleri, başkan yardımcıları ile federasyon yetkilileri verdi.
 Uzundere Rekreasyon Alanı Aqua Yaşam Havuz Kafede düzenlenen ve iki gün süren turnuvaya 13-18 yaş kategorilerinde 127 sporcu katıldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun açılış hamlesiyle başlayan turnuvanın finalinde dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarına kavuştu. Tüm katılımcılara teşekkür eder, dereceye giren sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. 
 SIRALAMALAR

2018-2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonası İçin Duyuru

uyariKafile Listesi
19-26 Ocak 2019
 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan 2018- 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyona'larına İzmir ilinden katılacak olan sporcular için valilik onayı alınacaktır. 

Sayın velilerimiz, kayıt yaptırmış olsanız bile 11 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 23:00 e kadar Başvuru Formunu göndermeyen sporcunuz Şampiyonaya katılamaz. 

Turnuvaya katılacak her sporcu için bu formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Başvuru Formu

Sporcu seyahat izin belgesini eksiksiz doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail yoluyla gönderiniz. Sporcu seyahat izin belgesi için tıklayınız