banner isbank

Türkiye Kupası İzmir Satranç İl Birinciliği ve Emektarlar İzmir Satranç İl Birinciliği

il-irinciligi-dyuru Değerli Sporcu Antrenör ve Veliler, 15-16 Aralık 2018 tarihlerinde Türkiye Kupası İzmir Satranç İl Birinciliği ve Emektarlar İzmir Satranç İl Birinciliği turnuvaları Halkapınar Spor Salonlu birinci kat satranç salonlarında yapılacaktır. Salonlar zor şartlar altında Satranç İl Temsilciliğinin kullanımına sunulmuştur. Aynı zamanda farklı spor branşlarında kurs ve müsabakalar nedeniyle kargaşaya meydan vermemek için satranç turnuvasına katılan sporcularımız ve konuklar kantin, bahçe ve kendilerine gösterilen yerler dışında özellikle koridorları kullanmamaları sandalye masa çıkarmamaları tesis kurallarına uymalarıve ikazlara dikkat etmeleri rica olunur. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.
                                                                                   İL TEMSİLCİLİĞİ

2019 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası / Önemli Duyuru

kucukler2019 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası 19-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecektir. Şampiyona ile ilgili detaylı bilgilere bugün saat 15.00'te ilan edilecek turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Şampiyona Sayfası

2019 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası / Önemli Duyuru

yildizlar-2019 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası, 19-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecektir. Şampiyona ile ilgili detaylı bilgilere bugün saat 18.00'de ilan edilecek turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Şampiyona Sayfası

İzmir Kadınlar Satranç İl Birinciliği Tamamlandı

kadinlar-fTSF İl Temsilciliği ve Bayraklı Belediyesi tarafından 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde Bayraklı Belediyesi 75. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen İzmir Kadınlar Satranç İl Birinciliği tamamlandı.
Yarışmayı WCM Gülcan Sena KAYIŞ 5,5 puanla birinci, Ezgi MUTLU 5,5 puanla  ikinci, Özgü GÖRCÜK 5 puanla üçüncü olarak tamamladı. Sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Sıralama

Yarın TRT Spor’da Canlı Yayındayız

sporheryerde2018Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay ve A Milli takım sporcumuz WGM Kübra Öztürk, 27 Kasım Salı günü (yarın) Damla Uğurtürk sunumuyla gerçekleşecek "Spor Her Yerde" programının canlı yayın konuğu olacak.

Genç Milli sporcularımızın da yer alacağı canlı yayın programı TRT Spor’da, saat 15.20'de başlayacak ve Konya Kelebekler Vadisi'nden gerçekleşecek.
Canlı yayını izlemek için tıklayınız>> TRT Spor/Canlı

Duyuru: I. Kademe Antrenör Belgeleri Dağıtımı

belge-dagitim 2-11 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen I. Kademe Yardımcı Antrenör Kursunda başarılı olan kursiyerlerin "Antrenör Belgeleri" gelmiştir. Belgeler 24-25 Kasım saat 10.00-16.00 saatleri arasında Üçyol'da  Karabağlar Belediyesi Sosyal Tesisleri Uğur Mumcu Cafede turnuva salonundan alabilirler.

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

1 kademe-TSF İzmir İl Temsilciliği tarafından 2-11 Kasım tarihlerinde Halkapınar Spor Salonunda düzenlenen 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu tamamlanmıştır. 

Aday Hakem Kursu 2018

aday-hakemTSF İzmir İl Temsilciliği tarafından 9-11 Kasım tarihlerinde Halkapınar Spor Salonunda düzenlenen Aday Hakem Kursu tamamlanmıştır. 

Duyuru: 2. Kademe Antrenör Kursu İptal Edilmiştir!

antrenor kursu16-30 Kasım 2018 tarihli 2. Kademe antrenör kursu iptal edilmiştir. 2019 yılında uygun bir tarihte tekrar planlanacaktır.