banner isbank

Antrenör Kursları

I.Kademe Satranç Antrenör Kursu (Merkez ve Torbalı) 2018

satranc-antrenorlugu van-satrancGHSİM açılacak kurslarla ilgili sistem değişikliği nedeniyle I.Kademe Antrenörlük Kursu ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kayıtlar kapanmıştır. Ön kayıt yaparak Başvuru formu göndermeyen kursiyerler acil olarak formu word belgesi olarak
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri gerekmektedir.

Torbalı ilçemizde açılacak kurs ertelenmiştir.

 9-10-11 / 17-18 Şubat 2018
tarihlerinde Konak Öğretmenevi ve Torbalı Belediye Kültür Merkezinde I.Kademe Satranç Antrenörlük Kursu planlanmaktadır.

 Kursa başvuru için;
 1. Başvuru formu ve dilekçe doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail yoluyla gönderiniz.
 2. Ön kayıt için tıklayın. (Not: kayıt olmak için sporcu lisansınız olmalı bkz. http://lisans.tsf.org.tr
Dilekçe               İstenen Belgeler
TSF kurs onayından sonra kurs tarihi ve yeri  değiştirilebilir.

II.Kademe Satranç Antrenör Kursu - Ağustos2017

indirSONUÇ (Güncelleme: 11.10.2017)
Halkapınar Spor Salonunda 19-26 Ağustos 2017 tarihlerinde yeterli başvuru olması durumunda II.Kademe Satranç Antrenörlük kursu planlanmaktadır.

Kursa başvuru için,
 1. Kurs ücreti olan 250 TL'yi Türkiye Satranç Federasyonu İş Bankası Ankara Şubesi 4200-5930838 no’lu hesabına yatırmalısınız,
 2. Dekont ve dilekçeyi İzmir İl Temsilciliğinin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " adresine gönderip
 3. http://izmir.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form adresinde açılan "II. Kademe Satranç Antrenör Kursu - Ağustos 2017" etkinliğine kayıt olmalısınız. (Not: kayıt olmak için sporcu lisansınız olmalı bkz. http://lisans.tsf.org.tr)

I.Kademe Satranç Antrenör Kursu - Temmuz 2017

indirI.Kademe Satranç Antrenör Kursu başladı. Fotoğraf
Kurs Halkapınar Spor Salonunda yapılacaktır.

Yoğun talep üzerine Konak Öğretmenevinde Temmuz ayı içinde  I.Kademe Satranç Antrenörlük kursu planlanmaktadır. 

Kursa başvuru için;
 1. Kurs ücreti olan 150 TL'yi Türkiye Satranç Federasyonu İş Bankası Ankara Şubesi 4200-5930838 no’lu hesabına yatırmalısınız,
 2. Dekont ve dilekçeyi İzmir İl Temsilciliğinin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine gönderip
 3. http://izmir.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form adresinde açılan "1. Kademe Satranç Antrenör Kursu - Temmuz 2017" etkinliğine kayıt olmalısınız. (Not: kayıt olmak için sporcu lisansınız olmalı bkz. http://lisans.tsf.org.tr)

Kurs Belgelerinizi Alabilirsiniz

diploma-blue-ribbon09-10-11 / 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde düzenlenen 1.Kademe Antrenör Kursu belgelerinizi 14-15 Ocak tarihlerinde Hasan Sağlam Öğretmenenevi'nde görevli personelden teslim alabilirsiniz. 

Kurs belgelerini alamayan antrenörlerimiz,  Hasan Sağlam Öğretmenenevi'nde 16-19 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuva sırasında belgelerini görevli personelden alabilirler.

1.Kademe Yardımcı Antrenör Kursu - Aralık 2016

tsf-logoTSF İzmir İl Temsilciliği tarafından 1.Kademe Yardımcı Antrenör Kursu planlanıyor. Kurs 09-10-11/ 17-18 Aralık tarihlerinde Halkapınar Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek.

Kursa başvuru için;
 1. Kurs ücreti olan 150 TL'yi Türkiye Satranç Federasyonu İş Bankası Ankara Şubesi 4200-5930838 no’lu hesabına yatırmalısınız,
 2. Dekontu İzmir İl Temsilciliğinin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "  adresine göndermelisiniz ve
 3. http://izmir.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form adresinde açılan "1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu - Aralık 2016" etkinliğine kayıt olmalısınız. (Not: kayıt olmak için sporcu lisansınız olmalı bkz. http://lisans.tsf.org.tr)
Kurs için gerekli olan diğer evraklar kurs başlangıcında teslim edilecektir.
Eğitim Görevlisi
Mustafa ULUSOY