banner isbank

Yedi Göller Cafe Satranç Turnuvası

IMG-20181019-WA0011Yedi Göller Cafe tarafından, 15-16 Aralık 2018 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.

Turnuvada eşlendirmeler, 5 tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak ve  sporculara 35'+30'' süre verilecektir.


Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2011 doğumlu sporcular) 
10 Yaş ve Altı Kategorisi (2010-2009 doğumlu sporcular) 
12 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2007 yılları ve arasında doğan sporcular)
Açık Kategori (2012 ve öncesi yıllarda doğan sporcular)
Yönerge
Ön Kayıt

İYTE Atatürk Haftası 5. Geleneksel Satranç Turnuvası

iyte tr_logoİYTE-Satranç Topluluğu tarafından, 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.

Turnuvada eşlendirmeler, 5 tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak ve  A ve B Kategorisinde 60'+30'' , 8 Yaş ve 12 Yaş Altı Kategorisinde 45'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2011 doğumlu sporcular) 
12 Yaş ve Altı Kategorisi (2010-2007 yılları ve arqsında doğan sporcular) 
A Kategorisi (1600 ve üzeri maksimum ratinge sahip sporcular)
B Kategorisi (1599 ve altı maksimum ratinge sahip sporcular)

Yönerge
Ön Kayıt

Buca Kent Konseyi Ataya Saygı-Cumhuriyet Satranç Turnuvası

Buca-Kent-KonseyiBuca Kent Konseyi tarafından, 27-28 Ekim 2018 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.

Turnuvada eşlendirmeler, 6 tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak ve  sporculara 35'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2011 doğumlu sporcular) 
10 Yaş ve Altı Kategorisi (2010-2009 doğumlu sporcular) 
12 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2007 yılları ve arasında doğan sporcular)

Açık Kategori (2012 ve öncesi yıllarda doğan sporcular)

Yönerge
Ön Kayıt

ÜSED ELO Satranç Turnuvası

usdÜçyol Satranç Eğitim Derneği tarafından, 3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Konak Öğretmenevinde satranç turnuvası düzenlenecektir.

Turnuvada eşlendirmeler, 6 tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak ve  A Kategorisinde 60'+30'' , B Kategorisinde 45'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler
A Kategorisi (2199 ELO/UKD ve altı sporcular) 
B Kategorisi (2001 sonrası doğan sporcular ile 1200 ve altında ELO/UKD puanına sahip sporcular ve herhangi bir kuvvet derecesi olmayan sporcular) 

Yönerge

Ön Kayıt

Ödüllü Genoks ELO Satranç Turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu Aydın İl Temsilciliğince ELO Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Genoks-GHTM-LogoTurnuva Haberi

Tanı Koleji Ata'ya Saygı 3. Satranç Turnuvası

indirTanı Koleji tarafından, 10-11 Kasım 2018 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.

Turnuvada eşlendirmeler, 6 tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak ve  sporculara 35'+30'' süre verilecektir.


Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2011 doğumlu sporcular) 
10 Yaş ve Altı Kategorisi (2010-2009 doğumlu sporcular) 
14 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2005 yılları ve arasında doğan sporcular)

Yönerge
Ön Kayıt

2018-2019 İzmir Küçükler İl Birinciliği (7-8 Yaş)

indir2018-2019 Küçükler İl Birinciliği 7-8 Yaş Grubu müsabakaları 20-21 Ekim tarihlerinde Gaziemir Elçin Tün Okullarında düzenlenecektir. 

Turnuvada sporcular, 7 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre eşlendirilecek ve sporculara 35'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler

7 Yaş Genel Kategorisi (2012 doğumlu sporcular) 
7 Yaş Kız Kategorisi (2012 doğumlu kız sporcular) 

8 Yaş Genel Kategorisi (2011 doğumlu sporcular) 
8 Yaş Kız Kategorisi (2011 doğumlu kız sporcular) 
Yönerge (Güncelleme 9.10.2018)
Sıralama

2018-2019 İzmir Küçükler İl Birinciliği (9-12 Yaş)

indir2018-2019 Küçükler İl Birinciliği 9-12 Yaş Grubu müsabakaları 20-21 Ekim tarihlerinde Gaziemir Elçin Tün Okullarında düzenlenecektir. 

Turnuvada sporcular, 7 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre eşlendirilecek ve sporculara 45'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler


9 Yaş Genel Kategorisi (2010 doğumlu sporcular)
9 Yaş Kız Kategorisi (2010 doğumlu kız sporcular) 
10 Yaş Genel Kategorisi (2009 doğumlu sporcular) 
10 Yaş Kız Kategorisi (2009 doğumlu kız sporcular) 
11 Yaş Genel Kategorisi (2008 doğumlu sporcular) 
11 Yaş Kız Kategorisi (2008 doğumlu kız sporcular) 
12 Yaş Genel Kategorisi (2007 doğumlu sporcular) 
12 Yaş Kız Kategorisi (2007 doğumlu kız sporcular) 

Yönerge
Sıralama

GSE Spor Satranç Merkezi Satranç Turnuvası

GSE SPOR_AKIL_ZEKA_OYUNLARI_SATRAN_TURNUVASI_LOGOGSE Spor Akıl ve Zeka Oyunları tarafından, 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.

Turnuvada eşlendirmeler, 6 tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak ve  sporculara 45'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler
A Kategorisi (1200 ve üzeri maksimum ratinge sahip sporcular) 
B Kategorisi (2001 ve sonraki yıllarda doğan sporcular, 1199 ve altında Maksimum ratinge sahip sporcular ile herhangi bir kuvvet derecesi olmayan sporcular) 

Turnuva katkı payı ödemeleri açıklama bölümünde TC No ve ad soyad mutlaka belirtiniz.

Yönerge
Eşlendirme-Sonuç-Sıralama

Apaydın Satranç Yeteneğini Arıyor Ekim 2018 Satranç Turnuvası

siyahApaydın Satranç tarafından, 06-07 Ekim tarihlerinde Kent Koleji Karşıyaka Kampüsünde  satranç turnuvası düzenlenecektir.
Turnuvada eşlendirmeler,6 tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak, sporculara 35'+30'' süre verilecektir. 

Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2011 doğumlu sporcular) Sıralama
10 Yaş ve Altı Kategorisi (2010-2009 doğumlu sporcular) Sıralama
14 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2005 yılları ve arasında doğan sporcular) Sıralama

Yönerge