banner isbank


EGE PERLA YAZA MERHABA SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ

Turnuva Katılımcı Sayısı Dolmuştur.



Toplam Kayıt: 64
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
ATAKAN YILMAZ İZMİR 1696 1830
KADİR MERT ŞEKER İZMİR 1694 1786
TOLGA METE KILIÇ İZMİR 1701 1738
MUHAMMED FURKAN GİRGİN İZMİR 1761 1733
DEMİRHAN ŞANAN İZMİR 1739 1718
EMRE KURT ORDU 1783 1718
DENİZ GENÇER İZMİR 1613 1679
ATA ALAŞAHİN İZMİR 1602 1672
İBRAHİM FIRAT DENİZ İZMİR 0 1668
MEHMET BERAT ASRİ İZMİR 1597 1668
ALİ OYTUN SEVEN İZMİR 1669 1667
SÜHEL AYDINALP İZMİR 1766 1652
EGE GÖRÜR İZMİR 1600 1650
HAZAR KUTALMIŞ KADİR YUSUF DOĞAN İZMİR 1606 1646
ONUR PUSMAZ İZMİR 1636 1635
MERT KANAL ESKİŞEHİR 1550 1634
EFDAL ÖZTÜRK İZMİR 1636 1634
ADAR ÖZÇINAR İZMİR 1597 1619
OZAN TAŞOCAK İZMİR 1560 1619
GÖRKEM MERAKLI İZMİR 1584 1617
MEHMET BARTU ŞAHİN İZMİR 1575 1613
SERDAR KAAN ARSLAN İZMİR 1610 1606
KAAN ACUN İZMİR 1565 1597
BURAK DURAN İZMİR 1552 1594
MUSTAFA EMRE BULUT İZMİR 1494 1581
DORUK İRTEŞ İZMİR 1534 1580
YİĞİT CAN İZMİR 1548 1576
ATA TÜRKSAL MANİSA 1539 1576
CAN SOYDAN İZMİR 1652 1565
FAİK KILIÇ İZMİR 0 1564
CAN BAŞARIR İZMİR 1591 1561
HÜSEYİN TALHA KAYA İZMİR 0 1560
MELİH TOKAN İZMİR 1645 1538
GÜRKAN BARTUĞ YARDIMCI İZMİR 1608 1534
MUHAMMET ENES TAŞOĞLU İZMİR 1652 1529
ATLAS GÜÇLÜ YILDIRIR İZMİR 1551 1515
UYGAR TEK İZMİR 0 1513
DENİZ DOĞAN İZMİR 1477 1500
ÜMİT BAYRAKTAR SAKARYA 1608 1498
DENİZHAN ÖĞÜTÇENLER İZMİR 0 1493
RAHMAN DEMİRTAŞ İZMİR 1612 1486
ÜNVER EFE ÜNAL İZMİR 1467 1484
HAMZA ÇEVİK MERSİN 1594 1484
GÖKTUĞ EGE KIRGIL İZMİR 1651 1470
EYLÜL TÜMER İZMİR 1541 1468
ATA DENİZ KILIÇ İZMİR 1589 1467
EFE GÜNALP İZMİR 0 1445
UMUT KILIÇ İZMİR 1471 1434
KAAN UTKU DURAK İZMİR 1411 1429
CANER ALTUNTAŞ İZMİR 0 1417
YUSUF SELEK İZMİR 0 1416
RECEP BOSTANCIOĞLU ZONGULDAK 1594 1414
KEREM GÜVEN BALIKESİR 1429 1410
KAYRA ÖZER İZMİR 1453 1404
SABİT DERSUNİYELİ HATAY 0 1401
DENİZ ÇAĞLAR KAVAKDERE İZMİR 1586 1393
AHMET BURAK ALTAY İZMİR 1592 1389
DUYGU AYĞİR İZMİR 1564 1335
MURAT KIRVELİ İZMİR 1540 1284
YUSUF ALİ ÖZKARA İZMİR 1426 1279
KAĞAN BOZOĞLAN İZMİR 1473 1276
YUSUF BOLYURT İZMİR 1481 1228
ECRİN ELA SEVİM İZMİR 1408 1215
UMUT ULUTAŞ İZMİR 1527 1192